Moda sitemize hoş geldiniz. - 28 Ocak 2017
  • Moda
  • 1.340
  • 28 Ocak 2017
  • 1
  •  

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Son yılların gittikçe trend olan parçalarından birisi olarak bolca paça pantolonları görmekteyiz.

Peki ya bu ürünlerin nasıl kombinlenmesi gerektiğini merak ediyor musunuz? İşte biz de şimdi modayı yakından takip etmekte olan ziyaretçilerimiz için bolca paça pantolonları iyi mi kombinleyeceklerine dair önemli detaylara değinmek istiyoruz.

Maskülen tarzda bol pantolonlar

Maskülen tarzda giyinmeyi seven hanımefendiler için özellikle yüksek bel bolca paça pantolon ve gömlek ikilisi muhteşem bir şekilde uyum sağlayacaktır. Böylece sizler de ulaşmak arzu ettiğiniz trendi yakalayabilir ve bolca pantolonlar ile hedefinizdeki tarza ulaşabilirsiniz. Maskülen tarzda giyinmek isteyenler bol pantolonları seçerken bu özellikleri ayırt etmelidir.

70’li yıllarda bolca pantolonlar

Geçmişten günümüze kadar ulaşan ve asla modası geçmeyen bolca pantolonlar 70’li yıllardan itibaren yaşamımıza giriş yapmış olan ve halen önemli bir yere haiz olan ürünlerdir. Bu ürünleri kombin yaparken çantalardan yardım alabilir ve askılı olanları tercih edebilirsiniz. Böylece kare, kutu görünümünde olan askılı çantalar ile bol pantolonlar sizi yeniden 70’li yıllara götürecek olan önemli detaylar olacaktır.

Yazar: Moda #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Sena 30 Ocak 2017 - 13:11

    Eskidende hitap edildiği gibi ispanyol paça pantolon, bir zamanların gözde modası oldu ama yinede yeni bir moda ile uyulmaya çalışılsa gayet güzel olur diye düşünüyor.