Moda sitemize hoş geldiniz. - 31 Ocak 2017
  • Moda
  • 2.154
  • 31 Ocak 2017
  • 1
  •  6

Erkek Çocuk Takım Elbise Modelleri

Erkek Çocuk Takım Elbise Modelleri

Özel bir günde kız çocukları birbirinden güzel abiye elbiseler giyerken adam çocuklar da takım elbise giyer. Erkek çocuk takım elbise modelleri esasen şirin olan erkek çocuklarının tam bir ufak adam benzer biçimde ortada dolaşmalarını sağlar ve çok daha şirin görünmelerini sağlar. Son günlerde özellikle yeni nesil anne ve babalar bu trendi çok sevdiler. Hatta bazı anne ve babalar günlük hayatlarında bile çocuklarına ekip elbise giydiriyorlar.

Babası ile aynı renk ve aynı tarz takım giysi ise bu sezon çok moda. Genel anlamda pek çok marka size bu olanağı sunuyor. Bunu tercih etmiyorsanız da aynı renk takım elbise tercih edebilirler. Baba ve oğul aynı renk ekip elbise doğrusu baba oğul aynı kombin harika görünmelerini sağlayacaktır. Adam çocuk takım elbiseler son günlerde oldukca popüler.

Bu mevzuda aslına bakarsak model tamamen sizin ve çocuğunuzun zevkine kalmış. Çocuğunun çok da fazla erişkin şeklinde görünmesini istemeyen anneler genelde çocuklar için tasarlanmış ve üzerinde bazı çizgi film karakterlerinin olduğu modelleri tercih ediyorlar. Bunların içinde maksimum gömleği esprili ve kravatı çizgi film karakterlerinden oluşan modeller tercih ediliyor. Bir kesim ise tamamen çocuğunun bir erişkin edasında ortalıkta gezinmesini istiyor. Bunun için de adeta bir yetişkin takımını andıran modeller tercih ediliyor.

Yazar: Moda #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Tülay 31 Ocak 2017 - 20:04

    Çok beğendim bu takım elbiseyi. Çocuğuma almayı düşünüyorum.