Moda sitemize hoş geldiniz. - 28 Ocak 2017
  • Moda
  • 1.710
  • 28 Ocak 2017
  • 1
  •  

Fileli Çoraplar

Fileli Çoraplar 

File çoraplar, iddialı ve seksi görünüşleri yüzünden çoğu vakit geri plana atılmıştır. Fakat ortalama iki sezondur file çoraplar ihtiyaç duyulan ilgi ile karşılaşmış ve moda dünyasının ön raflarında kendisine yer bulmuştur. Özellikle bu sezon ünlü moda haftalarında gaslımüze çarpan file çorap modası, en iri delikli modellerinden, en ince olanlarına kadar her modeli ile kullanılmaktadır.

Peki, file çorap trendini gmeşhurk yaşamımıza iyi mi uygulayabiliriz? İşte file çorap kombinleme rehberi…

Zıtlık yaratın

File çorabı bir davette ya da akşam yemeğinde kullanmanın en güzel görüntüsü tezatlıklardan yararlanmaktır. Zarif bir elbisenin altına tercih edilen file çoraplar, hem iddialı aynı zamanda farklı gözükmenizi sağlayacaktır.

Dekolteye dikkat çekin

Gmeşhurk hayatta ya da herhangi bir davette tercih ettiğiniz cut-out formda bir elbiseyi, file çorap giyerek tamamlayabilirsiniz. Elbisenin dekolteli kısmını file çorap ile dengeleyerek daha gizemli bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Gmeşhurk biçim

File çorap denildiğinde akıla hep yüksek topuklular veya postal tarzı botlar mı geliyor? Öyleyse ön yargıları bir kenara bırakın ve file çoraplarınızı spor ayakkabılar ile kombinleyin.

Yazar: Moda #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Hülya 1 Şubat 2017 - 16:13

    Aslında aramak istediğim farklı modellerdi ama bunlarda fena sayılmaz. Önemli günler için tercih edilebilir. Paylaşmanız faydalı olmuş