Moda sitemize hoş geldiniz. - 28 Ocak 2017
  • Moda
  • 747
  • 28 Ocak 2017
  • 1
  •  

Yenilenen Ekose Takımlar!

Yenilenen Ekose Takımlar!

Kış geliyor ve kıyafetlerin üzerinde yargı sürmeye süregelen sıcacık ekose efektleri de kışın habercisi gibi sanki.  Kimi vakit annenizin masa örtüsünde gördüğünüz yahut kimi zaman evinizin oturma odasında duran TV. Battaniyesinde olduğu şeklinde devamlı insanoğlunun içini ısıtan bir havası vardır ekosenin.

Özellikle de bu kış fark edebileceğiniz üzre dev gibi ekoseler kadın mantolarının üzerini süslemeye başladı bile. Bu arada bu sene aynı 90 lı yıllarda olduğu benzer biçimde retrolu bir dönüşle tavan meydana getiren oduncu gömlekleri de unutmamak gerek. Dediğimiz gibi 90 lı yıllarda yaşamımıza giren oduncu gömlekleriyle yaşam birden bire kışın ortasında renklenivermişti ve farklı bir tarzla ekoseye bulanmıştı. İşte bu sene de aynı öyle bir dönüş var ekoseli – oduncu gömleklere. Bu mevzuda başı çeken renklerse, lacivert-kırmızı, gri-siyah, kırmızı – siyah gibi karışımlar… Ve gene her sene olduğu şeklinde bu kışta kalın kumaşlardan elde edilmiş ekose etekler ve ekoseli pantolonlar da var elbette.

Birazcık da nasıl kombinlememiz gerektiğinden bahsedelim… Ekose gömlekleri jeanlerinizin içine sokarak incecik bir kemerle kullandığınızda oldukça sempatik ve spor bir görüntü elde edebilirsiniz. Bununla birlikte bisiklet yaka bir bodynin üzerinde düğmeleri açık ve salaş bir halde de kullanabilirsiniz. Üçüncü olarak da yakalarını yukardan çıkararak ve etek uçlarını özgür bırakarak bir sweatın yahut kazağın altında hoşça kullanabilirsiniz. Gene yeleklerden, süveterlere kadar her şey ekose gömleklere eşlik edebilmekte… Öte taraftan spor bir ekose gömlek giyiyorum diye ayakkabı konusunda kendinizi kasmanıza da gerek yok. Isterseniz böyle bir ekose gömleğin altına ayakkabı olarak topuklu ayakkabı bile kullanabilirsiniz.

Yazar: Moda #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    Selvi 1 Şubat 2017 - 16:51

    Önüne çıkılamayan tek şey moda. Günden güne yeni moda ve giyim tarzları çıkıyor. Ama bunlar güzelmiş.