Moda sitemize hoş geldiniz. - 31 Ocak 2017
  • Moda
  • 636
  • 31 Ocak 2017
  • 1
  •  

Zara Kış Çocuk Koleksiyonu

Zara Kış Çocuk Koleksiyonu

Çocuk giyim markaları içinde zaranın yeri her vakit bende ayrıdır. Bu yüzden Zara sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonunu uzun zamandır bekliyordum. Koleksiyon marka tarafından görücüye çıkartılır çıkartılmaz burada paylaşmak istedim. Gene her vakit olduğu gibi markanın çocuk koleksiyonu mükemmel diyebilirim. Farklı, biçim sahibi ve kesinlikle cool bir tarzdan hoşlanan anne babaların bu koleksiyonu mutlaka incelemelerini öneririm.

Özellikle sezon geçişlerinde alışveriş yapmayı çok severim. Çocuk giyim markaları içinde ise zara çocuk koleksiyonu mutlaka her mevsim geçişlerinde gezilmesi gereken bir marka diye düşünüyorum. Çünkü kendine has tarzı ile burada her zaman farklı ve her vakit tarz sahibi giysiler bulmak mümkün. Çocuklarının tarzına örutubet veren anneler ve babalar zarayı ne olursa olsun gezmeliler.

Gelelim zara güz kış çocuk kıyafetlerine. Bu kış sezonu zara çocuk oldukca çeşitli ve kışın mutlaka o soğuk ruhuna çok yakışır şekilde diyebiliriz. Çocuklar için tasarlanan bu güzel modeller erişkin modasından esinlenerek tasarlanmış ve çok da güzel olmuş.

Markanın koleksiyonunda bu güz ve kış ayları için tasarlanmış modeller içinde öne çıkan kıyafetlerin başını sahte kürkler çekiyor. Düzmece kürklerden tasarlanmış montlar, ceketler, yelekler, hırkalar ve kürk detaylı giysiler çok fazla. Deri görünümlü taytlar, deri görünümlü pantolonlar da gene zara çocuk koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında.

Motorcu deri montları bu kış erişkin modasında çok moda. Bu trend çocuk modasına da sıçramış. Zaranın yeni koleksiyonunda bolca motorcu derimontları görmüş olacaksınız. Bunun yanında birbirinden güzel ve biçim sahibi kot pantolonlar da hem kız bununla birlikte erkek çocuklar için en güzel şekillerde tasarlanmış.

Markanın renk paletine baktığımızda ise en mavi, kırmızı, siyah ve beyazın kullanıldığını görüyoruz. Bunun yanında tasarımlara şöyle bir baktığımızda aralarda gaslımüzde retro biçimı kıyafetler de çarpıyor. Eğer retro seçiminı seviyorsanız çocuklar için tasarlanan bu retro tarzı giysileri kesinlikle görmelisiniz. çağdaş ve farklı bir çizgisi olan markanın bu kış da tasarımları bir çok modacıdan tam not aldı. Kışın o soğuk havasını ısıtacak derece biçim ve şık olan bu giysileri yakından incelemenizi öneririm.

Yazar: Moda #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    hediye 31 Ocak 2017 - 19:16

    gerçekten görülmeye değer kombinler. bu site çok işime yarayacak. başarılarınızın devamını diliyorum